C++ Developer

praca it: etat dla Modis Polska / Kraków

Tagi: C++ OOP Kraków telco telecommunications telekomuniacja

Aktualnie dla naszego klienta z Krakowa (branża telekomunikacyjna) poszukujemy osoby na stanowisko C++ Developera.

OBOWIĄZKI:
•Rozwijanie oprogramowania narzędziowego i warstwy dostępu do danych aplikacji klienta (back-end)
•Rozwijanie oprogramowania narzędziowego wykorzystującego model klient-serwer
•Współpraca z międzynarodowymi zespołami na etapach definiowania wymagań, projektowania, implementacji, testowania i wdrażania w celu dostarczenia rozwiązań najlepszych technicznie, wydajnościowo i jakościowo
•Możliwe krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne

WYMAGANIA:
•Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego z C++
•Bardzo dobra znajomość C++, STL, Boost
•Znajomość programowania obiektowego i wielowątkowego, synchronizacji
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•Znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami

OFERUJEMY:
•Możliwości dalszego rozwoju technicznego
•Prywatną opiekę medyczną
•Dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
•Przyjazną atmosferę w pracy
•Pakiet relokacyjny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-12-14
Wyświetlona: 4856 razy