Unity Developer lub Senior Unity Developer- Kraków

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Kraków

Tagi: unity C# 2D

Dla naszego Klienta Firmy działającej od ponad 10 lat na terenie Krakowa o ugruntowanej pozycji na rynku pracy, poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
- współtworzenie nowych gier 2D z użyciem Unity na platformy mobilne
- proces doskonalenia produktu wraz z zespołem developerów i grafików
- wsparcie procesu projektowania nowych gier

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość C #
- znajomość środowiska Unity
Mile widziane:
- znajomość innych technologii budowy gier mobilnych i webowych
Oferowane:
- umowa o prace lub kontrakt
- możliwość rozwoju i awansu
- pakiet szkoleń
- pakiet medyczny
- karta Multisport
-wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydata (prosimy o podanie oczekiwań finansowych wraz z przesyłaną aplikacją)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-12-05
Wyświetlona: 4778 razy