.NET Developer (Xamarin)

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: NET Developer Programista Xamarin

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie dla naszego klienta, który tworzy aplikacje, będące podstawą dzisiejszego rozwoju telemedycyny w Polsce i Europie, poszukujemy .Net Developerów. Myślą przewodnią firmy jest integracja wszelkiego typu danych medycznych, aby móc udostępniać je online na dowolnym urządzeniu, dowolnemu specjaliście , w dowolnym miejscu. Na zespół składają się entuzjaści technologii IT, robotyki i biocybernetyki. Jego trzon stanowi grupa młodych naukowców, zaangażowanych w nowatorskie projekty działu R&D.

Opis stanowiska:
• Tworzenie oprogramowania opartego na platformie .net (Xamarin)
• Kreowanie rozwiązań z zakresu architektury oprogramowania
• Analiza wymagań produktowych
• Testowanie zaimplementowanych rozwiązań
• Automatyzacja testów
• Dokumentacja wykonanych prac

Wymagania:
• Znajomość platformy .net i języka C#
• Znajomość Xamarin
• Znajomość tematyki wzorców projektowych użytecznych podczas tworzenia aplikacji w wyżej wymienionych technologiach
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii Xamarin
• Znajomość jednego z frameworków ORM (Entity Framework, nhibernate)
• Znajomość jednego z systemów kontroli wersji (Git, Mercurial)
• Znajomość relacyjnych baz danych i SQL (MS SQL, postgresql)
• Znajomość tematyki testów jednostkowych
• Znajomość jednego z frameworków testów jednostkowych (nunit, MS Test, xunit)
• 2-3 lata doświadczenia
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność analizy wymagań funkcjonalnych

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Prywatną opiekę medyczną w grupie Luxmed
• Program Benefit Multisport
• Darmowe zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez native speakerów bezpośrednio w biurze
• Elastyczne godziny pracy
• Wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi
• Możliwość pracy przy unikalnych i różnorodnych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-12-01
Wyświetlona: 4713 razy