iOS Software Developer

praca it: etat dla rivet group / Warszawa

Tagi: iOS Swift Objective-C Core Data Push

Jeśli interesuje Cię:

- Realizacja nowatorskich projektów dla ciekawych klientów w Polsce i za granicą
- Wyjątkowa atmosfera pracy w zgranym i dobrze zorganizowanym zespole
- Indywidualna ścieżka rozwoju kompetencji pod okiem mentora
- Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, certyfikacja, udział w konferencjach
- Samodzielność przy wykonywaniu zadań

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
Start: 01.01.2017
Czas trwania projektu: 6 miesięcy (możliwość przedłużenia)

Twoimi zadaniami będą:

- Kompleksowe tworzenie aplikacji IOS dla jednej z największych marek w Polsce
- Praca z metodykami Agile
- Kodowanie głównie w języku Swift (czasami w Objective-C)
- Wykorzystywanie najnowszych technologii i praktyk
- Tworzenie nowych funkcji

Żeby dobrze pełnić tę funkcję powinnaś/powinieneś posiadać:

- Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- Praktyczną znajomość programowania aplikacji mobilnych na iOS
- Znajomość wzorców oraz dobrych praktyk programowania
- Dobrą znajomość frameworków Networking, Core Data oraz Push notifications
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server
- Biegłość oraz doświadczenie z językami Objective-C/Swift
- Znajomość języka angielkiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-25
Wyświetlona: 4901 razy