Front End Developer – 6000 - 9000 PLN – Katowice

praca it: etat dla AlmiDecor.com Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Programista Frontend HTML CSS Javascript

AlmiDecor.com to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek z branży wyposażenia wnętrz o unikalnym na rynku wzornictwie i najwyższej jakości wykonania. Obecnie rozwijamy zupełnie nowy projekt z obszaru e-commerce, któremu przyświeca misja dostarczania klientom unikalnych doświadczeń opartych na innowacyjnych rozwiązaniach. W związku z tym, poszukujemy osób do nowo powstającego zespołu, który będzie miał realny wpływ na rozwój przedsięwzięcia biznesowego. Jeżeli chcesz uczestniczyć w procesie kreowania i realizowania ciekawych pomysłów, jesteś gotowy na rozwój i budowanie od podstaw nowego projektu, dołącz do nas!

Poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko
Front End Developer
do naszego biura w Katowicach

Obowiązki:

  • Przygotowanie kodu HTML/CSS dla nowego sklepu opartego o Magento 2;
  • Programowanie interaktywnych elementów interfejsu użytkownika w JavaScript;
  • Dbanie o jakość kodu poprzez pisanie testów jednostkowych w JavaScript;
  • Przykładanie wagi do optymalizacji tworzonych rozwiązań pod kątem wydajności oraz SEO;
  • Rozwój wewnętrznych bibliotek i narzędzi używanych w procesie wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:

  • Znajomość standardów i obowiązujących praktyk kodowania frontendu stron internetowych z użyciem HTML5/CSS3/Javascript i technologii pokrewnych;
  • Podstawowa znajomość Adobe Photoshop (pod kątem cięcia layoutu);
  • Praktyczna znajomość SASS / LESS, jQuery;
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT;
  • Doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów responsive design poparte portfolio prac.

Mile widziane:

  • Znajomość jQuery, RequireJS, node.js i elasticsearch;
  • Wiedza z zakresu TDD/BDD;
  • Umiejętność sprawnego debugowania kodu pod różnymi przeglądarkami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 6000-9000 zł brutto miesięcznie (wszystko zależy od Twojego doświadczenia i wiedzy);
  • Realny wpływ na rozwój projektu;
  • Otwartą atmosferę start-up’u, pracę w kreatywnym zespole, wspólne tworzenie kultury organizacji;
  • Przestrzeń do kreowania i realizowania własnych pomysłów oraz weryfikowania ich efektów;
  • Elastyczną formę zatrudnienia: Umowa o pracę, zlecenie, o dzieło, B2B – do ustalenia;
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-23
Wyświetlona: 6130 razy