Grafik kreatywny

praca it: etat dla Veneo Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Grafik kreacja photoshop facebook illustrator grafika adobe

Veneo – Creativity first! – od ponad 11 lat skutecznie realizujemy misję wspierania biznesu i marketingu Marek w Internecie. Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym kroku promowania Maki. Oferujemy szerokie spektrum usług w obszarze marketingu i komunikacji internetowej jak również technologii internetowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Grafika kreatywnego.

Obowiązki:
- opracowywanie kreacji graficznych dla kampanii marketingowych,
- projektowanie grafiki na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych,
- opracowywanie systemów identyfikacji wizualnych, w tym logotypów.

Wymagania:
- kreatywność,
- poczucie estetyki,
- doświadczenie w pracy agencji interaktywnej lub jako freelancer poparte portfolio,
- wiedza z zakresu typografii, trendów w projektowaniu grafiki na potrzeby internetu,
- dobrej znajomości programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,
- dokładność i rzetelność,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- w firmie z ustabilizowaną sytuacją na rynku i bogatym portfolio,
- możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-22
Wyświetlona: 5000 razy