Front-end-developer / Animator HTML5

praca it: etat dla AIMEDIA Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: html5 css js php anmator html5

Szukamy kreatywnej osoby do pracy w biurze w Łodzi (nie jesteśmy zainteresowani pracą zdalną).

Opis kandydata:
Poszukujemy Front-end-developera / Animatora HTML 5 lubiącego kodowanie i pracę z produkcją kampanii digitalowych (kreacje rich mediowe, mailingi, landing page), mającego doświadczenie w projektach komercyjnych z ciekawym portfolio, rozwiązującego samodzielnie problemy projektowe, zaangażowanego w swoją pracę i śledzącego najnowsze trendy.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację kampanii digitalowych, w szczególności: mailingów/newsletterów, landing page’y, rich media oraz wielu innych ciekawych wyzwań z zakresu front-end-developmentu.

Oczekiwania:
Od kandydata oczekujemy bardzo dobrej znajomości HTML5, JavaScript (createJS, jQuery) oraz Adobe Animate /Adobe Edge Animate i Photoshop, popartych ciekawym portfolio. Doświadczenia w produkcji stron RWD wykorzystujących animację CSS3, kampanii mailingowych (produkowanie mailingów pod popularne systemy / wydawców), znajomości narzędzi optymalizujących, kreatywności. Mile widziana znajomość Wordpress oraz php.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość html/html5
  • Bardzo dobra znajomość js (createjs, jquery)
  • Znajomość oprogramowania Adobe
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawowe wynagrodzenie, dodatek komunikacyjny, dodatek telekomunikacyjny, premie
  • Możliwość ciągłego rozwoju własnych umiejętności zawodowych dzięki pracy ze specjalistami w różnych dziedzinach
  • Udział w ciekawych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-03
Wyświetlona: 5826 razy