Programista

praca it: etat dla Grupa InterCadr Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: Programista Java Oracle Eclipse HTML AJAX

Naszym Klientem jest firma zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych.
Zakres obowiązków:
- projektowanie systemów informatycznych
- programowanie i testowanie systemów informatycznych
- prace związane z wdrażaniem systemów
- programowanie aplikacji biznesowych w tym internetowych
- udział w projektach międzynarodowych

Oczekiwania:
- wykształcenie informatyczne
- znajomość technologii: Visual Basic, Java, Java Script, HTML, XML, AJAX JSON, środowisko Eclipse
- bazy danych: db2, Oracle
- dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje:
- stabilne zatrudnienie w oparciu na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
- udział w międzynarodowych projektach oraz szkolenia branżowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-06
Wyświetlona: 5594 razy