Programista JAVA

praca it: etat dla Comarch / Łódź

Tagi: spring java

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
Aktualnie, w związku z rozwojem kolejnych obszarów działalności Comarch związanych z nowymi technologiami, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Numer referencyjny: PJŁ/U
Łódź
PROFIL PRACOWNIKA
• Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: informatyka, telekomunikacja, matematyka, statystyka)
• Dobra znajomość języków programowania – JAVA, Java Script
• Bardzo dobra znajomość zasad programowania obiektowego
• Dobra i praktyczna znajomość relacyjnych i/lub obiektowych baz danych (Oracle, PostgreSQL, MongoDB)
• Samodzielność, inicjatywa i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
• Pasja i otwartość na nowe doświadczenia oraz technologie
• Pozytywne nastawienie do otoczenia
• Mile widziana znajomość: EJB, Struts, JPA, Spring, Angular.js, Html5, Maven, Gradle, Git, SVN

OPIS STANOWISKA
• Projektowanie i rozwój oprogramowania oraz systemów
• Tworzenie web serwisów w technologii Spring MVC, JAX-RS, REST API
• Praca przy front end w lekkich technologiach JS
• Projektowanie i rozwój usług typu Cloud
• Nadzór nad realizacją poszczególnych elementów projektu

NASZA OFERTA
• Praca w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
• Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie z różnych branż (telekomunikacja, porty i linie lotnicze, banki, ubezpieczenia i instytucje finansowe, sieci handlowe i paliwowe, transport)
• Oferujemy przejrzyste miejsce pracowników w rozbudowanej strukturze firmy. Dobrze definiujemy odpowiedzialność każdej osoby oraz zapewniamy jasny system oceny i premiowania
• Gwarantujemy stały i wymuszony kontakt z najnowszymi trendami i współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi

Z NAMI ZYSKUJESZ
• Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
• Darmowa opieka medyczna dla pracowników, a także ich rodzin
• Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
• Pakiet rekreacyjno – sportowy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-31
Wyświetlona: 4732 razy