iOS Junior Developer

praca it: etat dla Cyclad / Łódź

Tagi: iOS Junior Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie Łódzkim posiadającej silny zespół specjalistów IT (ponad 100 osób) w zakresie programowania .NET, aplikacji mobilnych, administracji systemów wysokiej dostępności, zarządzania infrastrukturą sieciową, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku iOS Junior Developer.

Opis stanowiska:
• Tworzenie oprogramowania aplikacji mobilnych na platformę iOS
• Nadzór nad poprawnością, wydajnością oraz nad tekstem kodu źródłowego
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Znajomość zagadnień związanych z programowaniem w języku Objective C,
• Znajomość środowiska XCode
• Znajomość dokumentacji iOS w zakresie poprawnego projektowania interfejsów użytkownika
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT
• Znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
• Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
• Pracę w profesjonalnym zespole przy dużych projektach internetowych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii)
• Szeroki rozwój zawodowy i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz językowych
• Możliwość pracy w metodyce zwinnej lub kaskadowej
• Możliwość realizacji własnych ciekawych rozwiązań informatycznych
• Satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę i przejrzyste warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-25
Wyświetlona: 4694 razy