Java Developer

praca it: etat dla Cyclad / Gdańsk

Tagi: Java Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:
• Tworzenie oprogramowania na potrzeby rynku lotniczego oraz logistycznego

Wymagania:
• Praktyczna umiejętność programowania w języku Java EE (minimum 2 lata doświadczenia zawodowego)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w czytaniu i w piśmie (przynajmniej dobra w mowie)
• Praktyczna znajomość wzorców projektowych
• Umiejętność modelowania UML
• Kreatywności, odpowiedzialności oraz umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:
• Umiejętność programowania w jednym z języków: C#, C++, VB, inne obiektowe
• Znajomość jednej z technologii/framework’ów: Spring, Hibernate, XML, ESB, Swing SWT, Boost, Webservices
• Znajomość platformy Unix/Linux
• Dobre praktyki developerskie

Oferujemy:
• Międzynarodowe środowisko pracy oraz atmosferę sprzyjającą rozwojowi, indywidualną ścieżkę kariery i liczne szkolenia (w tym językowe)
• Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej dla pracownika oraz członków jego rodziny
• Liczne korzyści wynikające z przynależności do Grupy Lufthansa
• Wsparcie sportowych pasji w ramach grupy LSYP Active!, w tym dofinansowanie do karty Multisport
• Możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy godziną 07:00 a 11:00

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-30
Wyświetlona: 4447 razy