Programista Full Stack (PHP)

praca it: etat dla B2B-SERVICE SP. Z O.O. / Wrocław

Tagi: Programista PHP MySQL Java

Wprowadzamy na rynek rewolucyjny portal społecznościowy! Mamy globalny zasięg – docieramy do klientów w ponad 180 krajach, generując ponad 10 milionów odsłon miesięcznie. Możesz pochwalić się doświadczeniem w PHP? Chcesz wziąć udział w międzynarodowym projekcie? Dołącz do naszego zespołu we Wrocławiu! Prześlij nam swoje CV na adres office@futurenet.club – skontaktujemy się z Tobą!

Opis stanowiska:
Praca nad rozwojem funkcjonalności platformy społecznościowej oraz jej produktów.

Wymagania:

Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość PHP Laravel lub Symfony (lub innego frameworka)
Znajomość relacyjnych baz danych: MySQL
Znajomość Javascript, JQuery
Znajomość systemu kontroli wersji GIT (lub innego)

Mile widziane:

Znajomość HTML5, CSS, Bootstrap
Znajomość narzędzia Composer
Znajomość metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania (np. SCRUM)

Używamy również:

NodeJS, npm
bower, gulp
AngularJS
Redis
RabbitMQ

Oferujemy:

Oferujemy stabilną, ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole. Chętnie testujemy wspólnie najnowsze technologie. Zespół IT składa się z 9 programistów (2 specjalistów od frontendu), testera i administratora serwerów.

Zespół pracuje korzystając z narzędzi Bitbucket, Jira i Confluence. Kod przed wrzucaniem jest ocieniany przez innych programistów (Pull request) i testowany na serwerze testowym.

Wynagrodzenie w zakresie 5000-14.000 zł netto (w zależności od umiejętności i doświadczenia). Osoby szczególnie utalentowane i zaangażowane mogą liczyć na atrakcyjne premie i/lub większe wynagrodzenie.

Możliwość rozwoju oraz awansu (np. w kierunku zarządzania projektami IT).
Panuje u nas rodzinna i bezstresowa atmosfera, nie pracujemy w korporacyjnym schemacie i wysoko cenimy dobry klimat środowiska pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FutureNet Inc z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Informujemy, że Administratorem danych jest Futurenet Inc z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ułańskiej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-28
Wyświetlona: 4489 razy