Java Developer

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: java j2ee jee javascript jquery

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta we Wrocławiu poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Wyzwania:
Jeżeli posiadasz doświadczenie techniczne i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę o biznesie i nowych technologiach. Chcesz eliminować potencjalne zagrożenia w projekcie, proponować nowe rozwiązania, mieć wpływ na pracę zespołu- aplikuj!

Zadania:
*Realizowanie prac programistycznych
*Testowanie wytworzonego oprogramowania
*Opracowywanie dokumentacji technicznej
*Aktywne uczestnictwo w tworzeniu oprogramowania i stosowanych rozwiązań technologicznych z wykorzystaniem technologii Java/J2EE w realizowanych projektach
*Zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
*Współpraca z zespołami realizującymi projekt

Wymagania:
*Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
*Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
*Umiejętność programowania w Java
*Znajomość technologii J2EE, w szczególności: Javascript – w tym jQuery, HTML, CSS, JSP, Spring MVC, Hibernate
*Doświadczenia w programowaniu aplikacji WWW
*Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:
*Znajomość Angular.js
*Znajomość Apache Camel
*WebServices
*Oracle DB (SQL, PL/SQL)

Oferujemy:
*Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
*Dostęp do najnowszych technologii z obszaru IT
*Współpracę z doświadczonymi specjalistami
*Pakiet dodatkowych benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-28
Wyświetlona: 4745 razy