Webmaster ze znajomością Flash

praca it: etat dla NET P.C. / Gdańsk

Tagi: HTML Flash Webmaster JavaScript DTP

Opis stanowiska:
W związku z rozwojem firmy stworzony zostanie nowy wakat, na którym zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
• tworzenie kodu HTML/CSS na podstawie projektów graficznych
• dbanie o zgodność ze standardami W3C oraz dostępność witryn
• modyfikacja i optymalizacja kodu istniejących serwisów
• aktywny udział w procesie projektowania serwisów
Wymagania:
• umiejetność bardzo dobrej obsługi programów: DTP, Flash, PhotoShop
• bardzo dobra znajomość HTML, JavaScript
• umiejetność organizowania własnego czasu pracy
• umiejętność pracy pod presją czasu
• umiejętność pracy koncepcyjnej i twórczego myślenia
• umiejetność pracy zespołowej
Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia w młodym i rozwijającym się zespole
• uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
• możliwość rozwoju zawodowego
• gruntowne szkolenie wstępne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-01
Wyświetlona: 13387 razy