Programista Unity poszukiwany

praca it: etat dla Lemon & Orange / Warszawa

Tagi: unity C# 3d

Opis oferty
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie gier oraz rozwój powiązanych projektów w Unity3D (projektowanie oraz implementacja, w tym także współtworzenie i kreowanie kierunku rozwoju realizowanych projektów) oraz tworzenie i uaktualnianie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

pracę w pełnym wymiarze godzin udział w międzynarodowych projektach możliwość rozwoju zawodowego przyjazną atmosferę pracy pracę w zgranym zespole

Wymagania i obowiązki

bardzo dobra znajomość Unity3D (Mono C#/JavaScript) dobre obycie w tematach związanych z programowaniem 3D efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność, samodzielność, elastyczność umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów mile widziane: doświadczenie w programowaniu na platformy mobilne (Android SDK, iOS)

Mile widziana:

dobra znajomość języka angielskiego znajomość algorytmiki oraz matematyki związanej z grafiką trójwymiarową znajomość podejść i technik stosowanych w aplikacjach 3D do tworzenia efektów graficznych umiejętność optymalizacji aplikacji pod względem zużycia pamięci, procesora oraz zasobów GPU umiejętność tworzenia shaderów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-22
Wyświetlona: 5286 razy