New Business Manager

praca it: etat dla 3e Software House & Interactive Agency / Warszawa

Tagi: manager handlowiec

3e Software House & Interactive Agency – założona w 2001 roku agencja oferująca kompleksowe rozwiązania z dziedziny marketingu internetowego, IT i multimediów , w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• udział w przetargach, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji
• negocjowanie warunków umów oraz nadzór nad ich finalizacją
• realizacja planów sprzedażowych
• przeprowadzanie analiz (usług, segmentu, rynku)
• utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
• dobra znajomość rynku usług web i interactive
• umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji
• biegła znajomość obsługi komputera (pakiet Office, wyszukiwarki)
• komunikatywność, samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizje od osiągniętych wyników
• pracę w profesjonalnym, ambitnym i przyjacielskim zespole
• szkolenia zapewniające rozwój
• pracę bez nadgodzin – od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie, gdzie nadgodziny należą do rzadkości i są nagradzane
• niepubliczną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-30
Wyświetlona: 5005 razy