Web Designer

praca it: etat dla Gruffi / Poznań

Tagi: webdesign photoshop dtp illustrator

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych agencji interaktywnych w Poznaniu. Obsługujemy głównie klientów zagranicznych (w tym AIG, Katy Perry, Briggs&Stratton, Magnum) i nielicznych polskich (Grant Thornton, Polpharma, duży klub sportowy). Nasze biuro mieści się na Jeżycach.

Oferta jest skierowana do osób chcących podjąć pracę stacjonarną.

Oferujemy:
- wynagrodzenie od 5000 do 8000 zł netto,
- pracę w dowolnym środowisku (Mac/Windows),
- pakiet Adobe CC,
- projekty dla dużych i małych firm z całego świata,
- przyjemną i rodzinną atmosferę.

Oczekujemy:
- min. 2-letniego doświadczenia,
- umiejętność obsługi pakietu Adobe CC (szczególnie Photoshop i Illustrator),
- komunikatywnego języka angielskiego,
- doświadczenia zarówno z web design jak i DTP,
- znajomości UI/UX.

Zadania:
- tworzenie projektów graficznych stron internetowych,
- tworzenie projektów DTP (np. logotyp),
- współpraca z programistami.

Szukamy osoby doświadczonej i kreatywnej. Dajemy duże możliwości rozwoju i pracę nad bardzo fajnymi projektami (np. park narodowy w Szwecji), dlatego oczekujemy zaangażowania i nieszablonowych projektów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-14
Wyświetlona: 5234 razy