Java Developer - Gdynia ( 8 000 - 14 000 zł )

praca it: etat dla SALES FOR / Gdynia

Tagi: Java Spring Hibernate WebService

Java Developer – Gdynia

Stawka: 9 000 – 14 000 zł netto + Vat – B2B (płatny urlop i pakiet benefitów) firma oferuje także zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Przedmiotem projektu jest dostarczenie systemu obiegu dokumentów (w oparciu o narzędzia BPM i ECM) dla klientów beneficjenta projektu oraz jego pracowników.

Metodyka pracy: Scrum

Wersja technologii: Java 8

Obowiązki:
+Tworzenie aplikacji realizujących procesy biznesowe Klienta (domena financial services),
+Rozwiązywanie problemów zgodnie z procesami wsparcia dla aplikacji.
Wymagania:
+Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki IT / techniczne),
+Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym w języku Java,
+Znajomości Spring Framework, Java Persistence API / Hibernate,
+Wiedza z zakresu technologii WebServices, REST, JavaScript,
+Praktyczna znajomość języka SQL,

Mile widziane:
+Orientacja dot. budowy aplikacji w technologii AJAX,
+Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
+Praktyczna znajomość baz danych PostgreSQL, Oracle
+Doświadczenie z technologii i frameworkami: Activiti, IBM Filenet, CMIS (OpenCMIS), Vaadin, Hazelcast,
+Doświadczenie z pracy w projektach prowadzonych za pomocą metodyk zwinnych (np. Scrum).

Oferujemy:
+Elastyczne godziny pracy (7.00 – 19.00)
+Wszechstronne możliwości rozwoju,
+Prywatną opiekę medyczną,
+Naukę języka angielskiego.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: wojciech.rokita@salesfor.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-07
Wyświetlona: 5044 razy