Tester automatyczny - Gdynia

praca it: etat dla New-Invest / Gdynia

Tagi: Tester QA

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego,
która specjalizuje się w rekrutacjach tylko z branży IT.
Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na stanowisko
Tester automatyczny.

Klient: firma z branży bankowej o zróżnicowanym, międzynarodowym środowisku. Zajmują się dostarczaniem wspólnej platformy dla podstawowych produktów bankowych. Dodatkowo do ich obowiązków należy przebudowa portfela produktów banku.

Jako inżynier automatyzacji testów w Programie Core Banking (CBP) będziesz przygotowywać podejście do automatyzacji testów, jak również projektowanie i tworzenie wysokiej jakości automatycznych skryptów testowych. Będziesz także ćwiczył z zespołem w dążeniu do sukcesu w automatyzacji testów.

Miejsce pracy: Gdynia (pomagamy w relokacji)
Wynagrodzenie: 500 – 750 netto za dzień B2B
Godziny pracy: 8:00 – 16:00
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zadania:
- gromadzenie i zarządzanie danymi testowymi do automatyzacji testów,
- projektowanie, wdrażanie i realizowanie testów,
- monitorowanie i dokumentowanie wyników testów,
- planowanie automatyzacji testów i bycie odpowiedzialnym za testy automatyczne w teamie,
- wdrażanie, utrzymanie i poprawa struktury automatyzacji testów,
- aktywne udoskonalanie zautomatyzowanego zakresu badań.

Oczekujemy:
- doświadczenia w dużych międzynarodowych projektach,
- minimum rok doświadczenia w dziedzinie QA,
- doświadczenia zawodowego w obszarze testowania,
- doświadczenia w tworzeniu zautomatyzowanych testów,
- znajomości BDD/TDD
- znajomości framework’u CI i narzędzi kontroli kodu,
- znajomości C#, Java, Visual Basic, SQL,
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- chęci do wyjazdów w delegacje.

Dodatkowy atut:
- znajomość bankowości najlepiej z Programów Core Banking,
- znajomość narzędzi do raportowania automatyzacji testów i konfiguracji raportów,
- znajomość metodyki i badań,
- znajomość: HP UFT (API, UI), Selenium, HP ALM (Quality Center), JIRA.

Oferujemy:
- prywatną opiekę medyczną,
- ubezpieczenie na życie,
- karty sportowe: Multisport, Multikarnet OK System,
- lekcje angielskiego,
- pakiet relokacyjny,
- wyjazdy w delegacje,
- diety służbowe,
- konkurencyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-02
Wyświetlona: 4889 razy