Programista flash / flex

praca it: etat dla FRESH SOLUTIONS / Poznań

Tagi: flash flex java c#

Flex developer

Opis stanowiska:

Programista będzie odpowiedzialny za pracę w zespole programistów java / flex / php, przy aktualnych i przyszłych projektach.

Oczekujemy:
- znajomości flex, flash (lub duże doświadczenie w c# / javie z chęcią poznania i rozwoju w technologii flex) w tym projekty uczelnianie,
- doświadczenia w używaniu języków obiektowych,
- myślenia i projektowania kategoriami OOP,
- dyspozycyjności w zakresie minimum 20 godzin tygodniowo w godzinach pracy biura (preferujemy pracę na pełny etat).
- chęci uczenia się i zaangażowania

Mile widziane:
- doświadczenie z pracą w zespole wieloosobowym na styku kilku technologii gdzie flex pracował z aplikacjami Server-side (Java / PHP itp.),
- doświadczenie w pracy nad projektami wielomodułowymi we flex / AS3,
- znajomość frameworków architekturalnych (np. PureMVC) ,
- umiejętność rozpoznawania i wykorzystania wzorców projektowych,
- doświadczenie w pracy wieloosobowej z użyciem SCM i serwerów CI,
- rozumienie znaczenie ergonomii i użyteczności interfejsu użytkownika,
- doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych z użyciem FlexUnit.

Zapewniamy:
- pracę pełną wyzwań i możliwości wykorzystania najnowszych technologii związanych z Flex, java
- wsparcie w zdobyciu certyfikatu Adobe Certified Expert,
- konkurencyjny system wynagrodzeń,
- pracę w miłej atmosferze we współpracy z normalnym Zarządem,
- pracę w centrum Poznania (Stare Miasto)
- możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę / FVAT / um. dzieło).

UWAGA: oferty pracy zdalnej NIE będą brane pod uwagę

Fresh Solutions Sp. z o.o.

ul. Za Bramką 12A/7, 61-842 Poznań
NIP 782-24-13-281,

Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
Sądowego, numer KRS 0000291087, Kapitał Zakładowy 50.000,00 zł
+48 61 854 20 70 phone
+48 60 042 63 93 mobile
+48 61 854 20 90 fax

www.hydraportal.pl
www.efresh.com.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-28
Wyświetlona: 6211 razy