JavaScript Developer

praca it: etat dla Pure Interactive / Kraków

Tagi: JavaScript programista php

SZUKAMY PRACOWNIKÓW
KTO: Pure Interactive
GDZIE: KRAKÓW
FORMA ZATRUDNIENIA: 4-miesięczny kontrakt. Możliwa dłuższa współpraca
Jeżeli ekscytuje Cię programowanie a określenie „Web Jedi” pasuje do Ciebie jak dobrze skrojony garnitur (tak poważnie, to nie lubimy garniturów) JESTEŚ osobą której szukamy!
Zakres obowiązków:
Do osoby obejmującej stanowisko JavaScript Developer należeć będzie:
• programowanie aplikacji na urządzenia mobilne jak i, potrzeby Internetu • dbanie o poprawność jak i jakość projektu,
• inne zadania związane z wyżej wymienionymi obowiązkami.
Wymagania:
• rewelacyjna znajomość JavaScript,
• minimum dwa lata doświadczenia (na podobnym / takim samym stanowisku),
• doświadczenie w pracy z bazami danych poprzez REST API
• bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3,
• znajomość SASS/LESS,
• umiejętność pracy pod kontrolą wersji (SVN, GIT),
• znajomość narzędzi Grunt/Gulp, Bower, yoman,
• znajomość wzorców projektowych (MVC, Factory),
• umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu.
Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość baz danych zarówno SQL jak i NoSQL-lowych
• Dobra znajomość PHP OOP
• znajomość jednego z frameworków MV* (angular.js, backbone.js, etc)

Co oferujemy:
pracę przy ciekawym projekcie,
współpracę przy nowych projektach jak również przy projektach realizowanych dla wieloletnich klientów,
możliwość samorozwoju,
stałe wynagrodzenie (zawsze na czas!),
zapewniamy pełne wyposażenie sprzętowe niezbędne do wykonywanej pracy,
stałe godziny pracy w fajnym, nowym, obszernym biurze,
wybór własnego biurka oraz pyszną kawę z ekspresu w nieograniczonych ilościach,
Pracujemy od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku. W okresie letnim istnieje możliwość pracy od 8:00 do 16:00. Jest też możliwość negocjacji co do godzin pracy.

Lokalizacja i biuro:
Lokal znajduje się na Zabłociu (Kraków), w nowym, wyremontowanym, obszernym biurze. Biuro jest zlokalizowanie około 300 m od przystanku tramwajowego. Biuro mieści się na drugim piętrze z oknami wychodzącymi na północ. W najbliższym otoczeniu znajduje się wiele miejsc, w których można dobrze zjeść jak i sklepów. W bliskiej okolicy zlokalizowany jest również bankomat. Jest parking, a w zamkniętym budynku można też bezpiecznie pozostawić rower.

O rekrutacji:
• Poszukujemy kandydatów, którzy mogą rozpocząć pracę od zaraz. Interesują nas głównie osoby, które pozostaną z nami chętnie na lata. Ze względu na charakter stanowiska, praca musi być wykonywana w biurze. Wymiar godzin ustalany będzie indywidualnie z kandydatem. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z freelancerami.

Jak aplikować:
Email: praca@pureinteractive.pl
W wiadomości bardzo prosimy o zamieszczenie:
CV przykładowego fragmentu kodu (najlepiej klasa) i/lub portfolio oczekiwanego wymiaru godzin dyspozycji (od kiedy możesz zacząć pracę) jeżeli lubisz grać w gry / grasz w gry / upewnij się, że zawarłeś tę informację w swoim mailu. Możesz również podać, w co najczęściej grasz. Nie oczekujemy listów motywacyjnych, są jednak mile widziane.

Prosimy o zawarcie w aplikacji sformułowania: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami w ciągu dwóch tygodni.

Co więcej: Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań dokładnie w takim stopniu jak podaliśmy, a uważasz, że nadajesz się na to stanowisko, również do nas napisz i napisz, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-29
Wyświetlona: 4473 razy