Administrator ERP

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: ERP Impuls SAP

Opis stanowiska:
• Administrowanie wdrożonymi systemami ERP (m.in. Impuls)
• Udział w przygotowaniu i realizacji projektów w zakresie rozwoju istniejących i wdrażania nowych systemów IT w Grupie
• Proponowanie nowych rozwiązań systemowych i modernizacja istniejących w zgodzie z potrzebami biznesowymi i strategią rozwojową Grupy
• Udział w pracach dot. planowania i koordynacji testów po modyfikacji systemów
• Tworzenie niestandardowych zestawień i raportów w systemach IT przy pomocy np. Crystal Reports, SQL Developer
• Nadzór nad istniejącymi i budowa nowych interfejsów między systemami
• Wsparcie użytkowników – rozwiązywanie zgłoszonych problemów na HelpDesk
• Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla użytkowników systemu
• Współpraca z konsultantami i serwisem dostawcy danego oprogramowania

Wymagania:
• Wykształcenie: wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w administrowaniu systemem Impuls BPSC
• Wymagana znajomość baz danych Oracle, umiejętność programowania PL/SQL
• Wiedza z zakresu funkcjonowania firm produkcyjnych: sprzedaż, gospodarka magazynowa, logistyka, księgowość, środki trwałe, kadry i płace, HR, CRM
• Umiejętność analityczne
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w stresie
• Umiejętność przekazywania wiedzy i praca z użytkownikiem
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie, notowanej na GPW
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-03
Wyświetlona: 4275 razy