Graphics Software Manager

praca it: etat dla Intel / Gdańsk

Tagi: Manager 3D zarządzanie programowanie kierownik

Opis stanowiska:

• Zarządzanie zespołem programistów;
• Terminowe dostarczanie oprogramowania wysokiej jakości zgodnie ze standardami specyfikacji;
• Zapewnianie profesjonalnego rozwoju umiejętności i zdolności członków podległego zespołu;
• Prowadzenie kreowania, rozwijania i usuwania usterek w sterownikach graficznych.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (profil inżynierski lub pokrewny);
• Co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem rozwijającym oprogramowanie;
• Co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe w profesjonalnym rozwijaniu oprogramowania;
• Umiejętność efektywnego planowania i wykonywania obowiązków własnych, jak również podległego zespołu;
• Bardzo dobre zdolności analityczne oraz umiejętności rozwiązywania problemów;
• Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem;
• Chęć poznawania nowych technologii;
• Wysokie zorientowanie na osiąganie rezultatów;
• Znajomość systemów operacyjnych Windows* oraz Linux;
• Praktyczna znajomość C/C++;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Preferowane kwalifikacje:

• Doświadczenie w pracy w zespole międzynarodowym;
• Doświadczenie w korzystaniu z formalnych metodologii rozwijania oprogramowania;
• Doświadczenie w rozwijaniu wbudowanego oprogramowania i/lub sterowników;
• Znajomość zagadnień z obszaru grafiki 3D (DirectX*, OpenGL*);
• Praktyczna znajomość gier 3D oraz silników gier;
• Znajomość programowania niskopoziomowego i aspektów programowania urządzeń.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju kariery zawodowej;
• Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie;
• Elastyczny czas pracy;
• Możliwość korzystania ze składników pakietu socjalnego (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków oraz aktywności sportowych);
• Udział w programie uczestnictwa w nabywania akcji firmy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-23
Wyświetlona: 13349 razy