Konsultant SAP

praca it: etat dla IT Work Force / Wrocław

Tagi: SAP Kye User Administracja SAP Basis SAP R/3 Authorisation User SAP HCM ABAP

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miasto: Wrocław

Obowiązki :
• Pełnienie roli specjalisty SAP w jednym z modułów
• Rozwiązywanie problemów w obszarach : funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów biznesowych w SAP
• Informowanie klientów o postępie pracy i statusie aplikacji
• Wspieranie key-userów
• Rozwój i customizacja w technologii SAP lub ABAP
• Wspieranie klientów.

Wymagania:
• Min. 2 lata doświadczenia w technologii SAP w jednym z modułów : HCM, BI/BW, FI/CO, MM, SD, PP, QM, SCM, CRM, SAP Basis
• Ukończone studia techniczne ( informatyka, ekonomia etc.)
• Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
• Umiejętności pracy w grupie i zdolności interpersonalne
• Umiejętności organizacyjne i analityczne
• Entuzjazm, zaangażowanie w pracę.

Nasz klient oferuje:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Pracę nad cąłością projektu dla międzynarodowych firm
• Samodzielną i odpowiedzialną pracę
• Możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
• Bogaty program szkoleń
• Prywatna opieka medyczna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-17
Wyświetlona: 4853 razy