Software Tester

praca it: etat dla X-Coding IT Studio / Wrocław

Tagi: Software Tester Tester Oprogramowania

X-Coding IT Studio to software house z Wrocławia. Od 6 lat zajmujemy się dostarczaniem dedykowanych rozwiązań IT dla e-biznesu. Kompleksowo obsługujemy e-Commerce a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rozwijaniu handlu elektronicznego, możemy zaoferować naszym Klientom nie tylko kompleksowe wdrożenie oprogramowania, ale także aktywnie uczestniczyć w procesie optymalizacji sprzedaży, a także wdrażania strategii omnichannel.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Software Testera.

Twoja praca na stanowisku testera oprogramowania będzie bardzo ważnym elementem w całym procesie rozwoju oprogramowania w naszej firmie. Na jakość dostarczanych rozwiązań kładziemy szczególny nacisk, dlatego powinieneś:
- znać przynajmniej jedno z narzędzi używanych przy automatyzacji testów oprogramowania (np. Selenium, SoapUI, Test Complete, Jenkins, Mockito),
- rozumieć testowane systemy zarówno pod kątem programistycznym jak i użytkowym,
- być dokładnym, dociekliwym i zwracać uwagę na szczególne przypadki.

Jeżeli nie jesteś jeszcze biegły w posługiwaniu się narzędziami do automatyzacji testów, ale chciałbyś rozwinąć się w tej dziedzinie, Ciebie też zapraszamy do naszego zespołu. Na początku pomożemy Ci wdrożyć się w nasz cykl pracy nad rozwojem oprogramowania, a potem Ty zaczniesz wdrażać u nas nowinki z zakresu Quality Assurance.

Twoje codzienne obowiązki:
- przeprowadzanie testów oprogramowania,
- przegląd specyfikacji projektowej oraz tworzenie skyptów i danych testowych,
- wykrywanie i analiza zidentyfikowanych podczas testów problemów,
- instalacja, utrzymywanie i administrowanie środowiskami testowymi,
- bieżąca współpraca z działem developmentu,
- tworzenie dokumentacji użytkownika.

Dlaczego aplikować do XC?
Mamy nadzieję, że praca u nas to przede wszystkim szansa na wspólny rozwój i osiągnięcie razem czegoś dużego. Poza tym na Twoim stanowisku oferujemy:
- zatrudnienie umowa o pracę / B2B,
- pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia,
- możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
- elastyczny czas pracy – możliwość pogodzenia pracy z uczelnią,
- pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-21
Wyświetlona: 4504 razy