Business Unit Manager / Business Development Manager - Inżynieria Oprogramowania

praca it: etat dla Citycom IT / Warszawa

Tagi: BUSINESS UNIT MANAGER / BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA

Citycom – jesteśmy firmą zajmującą się w outsourcingiem specjalistów IT. Działamy w różnych obszarach rynku od produkcji po bankowość, działamy wszędzie tam gdzie powstaje potrzeba zatrudnienia specjalistów.

Aktualnie do zespołu naszego Klienta, poszukujemy:

BUSINESS UNIT MANAGER / BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER
INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA

Zadania na stanowisku:
• Definiowanie i rozwój oferty w oparciu o potrzeby rynku;
• Kreowanie nowych usług/produktów edukacyjnych;
• Współtworzenie strategii marketingowej wspierającej markę;
• Opracowanie polityki cenowej (w tym kalkulacji i wyceny usług/produktów);
• Wsparcie sprzedaży;
• Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
• Kontrola przestrzegania standardu wykonania usług;
• Zapewnienie zasobów do realizacji usług szkoleniowych, zarządzanie zespołem trenerów.

Wymagania:
• Doświadczeń w nawiązywaniu i rozwijaniu relacji biznesowych w dużych organizacjach;
• Doświadczeń w pracy nad rozwojem produktu (product management);
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistycznym;
• Doświadczenia w zarządzaniu ludźmi (min. 2 lata);
• Bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z:
- metodyką wytwarzania oprogramowania, w tym: analizą wymagań, usability, architekturą, modelowaniem obiektowym i strukturalnym, zarządzania jakością procesu wytwórczego,
- technologiami i środowiskami tworzenia oprogramowania (Java, technologie baz danych)
- serwerami aplikacji,
- narzędziami projektowymi, notacją UML, BPMN
• Wykształcenia wyższego ( preferowane kierunki: IT, zarządzanie, inne techniczne );
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
• Doskonałych umiejętności interpersonalnych

Nasz klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet motywacyjny

CV prosimy przesłać na adres:
rekrutacja@citycomit.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Citycom, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)””.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-20
Wyświetlona: 4635 razy