Asystent/Asystentka Działu IT

praca it: etat dla Mccom Multichannel Commerce / Warszawa

Tagi: asystent asystentka e-commerce

Wymagania:
Wykształcenie średnie lub wyższe,
Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku asystenta,
Biegła znajomość obsługi komputera, pakietu biurowego MS office,
Umiejętność logicznego i kreatywnego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
Umiejętność profesjonalnego kontaktu z Klientami oraz pracownikami firmy,
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i komunikację z Klientem (praca z Klientem zagranicznym),
Wiedza ogólna z zakresu e-commerce,
Zaangażowanie w wykonywaną pracę, terminowość, solidność, wysoki poziom kultury osobistej,
Poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

Zakres obowiązków:
Kontakt z klientem, rejestracja zadań koordynacja zleconych prac w obrębie działu IT,
Odpowiadanie na korespondencję również w języku angielskim,
Tworzenie opisów na bazie informacji przekazywanych z działu IT (dokumentacja techniczna),
Bezpośrednie wsparcie użytkowników, pierwsza linia wsparcia klienta,
Raportowanie zadań zleconych przez przełożonego,
rozliczanie delegacji, przygotowywanie dokumentów do rozliczania projektów i raportów,
Prowadzenie terminarza projektów (zadań) działu IT.

Oferujemy:
Pracę na umowę o pracę na pełen etat w biurze w Piasecznie k/Warszawy
Ciekawe innowacyjne projekty e-commerce dla klientów krajowych i zagranicznych,
Możliwość pogłębiania wiedzy biznesowej z zakresu e-commerce podczas prowadzenia projektów,
Szkolenia i szansę rozwijania kwalifikacji oraz kariery zawodowej,
Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko z możliwością wykazywania własnych inicjatyw,
Przyjazną atmosferę pracy,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-14
Wyświetlona: 3906 razy