Kierownik Projektów IT, Project Manager

praca it: etat dla Mccom Multichannel Commerce / Katowice

Tagi: Project manager PHP JIRA kierownik projektów IT

Wymagania:
Wykształcenie wyższe informatyczne lub managerskie,
Min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem IT,
Umiejętność logicznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów biznesowych przy zastosowaniu oprogramowania,
Znajomość metodologii SCRUM,
Znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania narzędzi wykorzystywanych w zespole IT takich jak; system kontroli zadań JIRA, lub podobny, systemy kontroli wersji, raportowanie czasu pracy,
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i komunikację z Klientem (praca z Klientem zagranicznym),
Wiedza ogólna z zakresu e-commerce i systemów ERP,
Praktyczna znajomość rozwiązań związanych z automatyzacją testów,
Zaangażowanie w wykonywaną pracę, terminowość, solidność,
Poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
Umiejętność kierowania zespołem,
Biegła znajomość pakietu biurowego MS office.

Zakres obowiązków:
Czynne uczestniczenie w procesie wyceny nowych zadań, omawianie zakresu pracy z zespołem i TL,
Współpraca z zespołami projektowymi po stornie Klienta,
Wykonywanie opisów funkcjonalnych oferowanych funkcjonalności i modułów,
Konsultacje i komunikacja z Klientami,
Pilnowanie zakresu i harmonogramu wykonania projektów,
Rozliczanie czasów pracy pracowników działu IT,
Pilnowanie pracy zespołu według wytycznych Zarządu,
Wykonywanie raportów z pracy działu IT na bazie systemu kontroli zadań.

Oferujemy:
Pracę na umowę o pracę na pełen etat w biurze w Katowicach,
Ciekawe innowacyjne projekty e-commerce dla klientów krajowych i zagranicznych,
Pracę przy integracji naszych rozwiązań z największymi systemami klasy ERP,
Możliwość poznania procesów technologicznych i logistycznych wielu branż, pogłębienie wiedzy biznesowej podczas prowadzenia projektów,
Szkolenia i szansę rozwijania kwalifikacji oraz kariery zawodowej,
Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko z możliwością decydowania i wpływania na projekty,
Wsparcie dla ciekawych inicjatyw,
Przyjazną atmosferę pracy,
Rozgrywki w „Call of duty” będące naszym ulubionym przerywnikiem,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-14
Wyświetlona: 4416 razy