Administrator ERP

praca it: etat dla Chata Polska S.A. / Poznań

Tagi: Administrator ERP ERP programowanie administrator

Chata Polska S.A. to oparta na polskim kapitale franczyzowa sieć handlowa, której początki sięgają 1997 roku. Firma obecnie zarządza ponad 200 sklepami zlokalizowanymi w 7 zachodnich województwach Polski. Kluczową wartością naszej firmy i gwarancją sukcesów są zadowoleni Klienci, Partnerzy handlowi i Pracownicy. W ciągu ostatnich kilku lat firma zdobyła tytuły: Solidnego Pracodawcy Roku, Jakość Roku w kategorii usług franczyzowych, Market Roku dla najlepszej sieci franczyzowej oraz kilkakrotnie Gazelę Biznesu.

Obecnie do Centrali Spółki w Poznaniu poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania jakie powierzamy do realizacji na tym stanowisku obejmują:

1. Administracja systemem
2. Wspomaganie użytkowników w realizacji ich procesów biznesowych za pomocą systemu
3. Wyjaśnianie problemów i niezgodności
4. Help-Desk
5. Udział we projektach nowych wdrożeń (ERP, WMS, B2B itd.)

Dla ich efektywnej realizacji konieczne jest spełnienie następujących wymagań:

● doświadczenie w pracy z systemami ERP
● dobra znajomość języka SQL
● umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu,
● zaangażowanie i skuteczność w działaniu,
● umiejętność pracy w zespole,

Dodatkowe atuty:

● znajomość systemu CDN XL
● znajomość narzędzi – Crystal Reports, C#, PHP i Oracle

Wybranym kandydatom oferujemy:

● umowę o pracę
● stabilną pracę w rozwijającej się firmie
● możliwość rozwoju
● bardzo ciekawe wyzwania oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
● przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
● dofinansowanie do nauki języków obcych
● atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego oraz programów sportowych

Jeśli chcesz pracować w jednej z najlepszych sieci handlowych, prześlij swoje CV na adres:
Chata Polska ul. Obodrzycka 61, 61-249 Poznań

lub praca@chatapolska.pl

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Chata Polska S.A. zgodnie postanowieniami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm. ).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-13
Wyświetlona: 4073 razy