Programista

praca it: etat dla CYCLAD / Gliwice

Tagi: programista C++ symbian

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla naszego klienta, jednej z wiodących firm branży produktów mobilnych, poszukujemy Programisty z doświadczeniem w programowaniu na platformę Symbian.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie gier i aplikacji na urządzenia mobilne.
Wymagania stawiane pracownikowi:

- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- Minimum 2 lata doświadczenie w programowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych w systemie operacyjnym Symbian
- Znajomość języków oprogramowania C, C++
- Dobra znajomość języka angielskiego

Profil osobowy:
- Komunikatywność
- Samodzielność w działaniu
- Dokładność i terminowość wykonania powierzonych zadań
- Otwarcie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności

Firma oferuje:

- Ciekawą pracę w miłym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Czas trwania projektu: 1-2 miesiące.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-08
Wyświetlona: 10087 razy