Technical Team Leader

praca it: etat dla Omnis / Katowice

Tagi: web mobile desktop programista leader

W związku z intensywnym rozwojem i otwarciem nowych projektów realizowanych dla klientów z USA poszukujemy:

TECHNICAL TEAM LEADER
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref. TTL/16

Zakres obowiązków:

Prowadzenie projektów w obszarze projektowania i implementacji oprogramowania.
Współpraca z klientami anglojęzycznymi na każdym etapie produkcji i wdrożenia oprogramowania
Szacowanie czasochłonności i pracochłonności projektu
Koordynowanie i planowanie pracy zespołu
Merytoryczne wspieranie współpracowników

Aktualne projekty są realizowane w technologiach webowych: Java EE, ASP.NET oraz mobilnych dla systemów: Android, iOS

Oczekujemy:

Wykształcenia wyższego informatycznego
Bardzo dobrej znajomości szeroko rozumianych zagadnień IT
Umiejętności rozpoznawania i interpretowania wymagań biznesowych
Swobodnej komunikacji w języku angielskim
Doświadczenia w pracy w środowisku anglojęzycznym

Wymagamy:

Minimum 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami
Minimum 5 letniego doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania (Web, Mobile, Desktop)
Solidnej znajomości technologii programistycznych i webowych
Dobrej znajomości zagadnień bazodanowych

Oferujemy:

Indywidualnie negocjowane wynagrodzenie/dowolny model współpracy
Elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
Stabilną pracę w zespole o wysokich kompetencjach technicznych
Samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań
Wyjazdy integracyjne, swobodną i przyjazną atmosferę – www.facebook.com/omnispro

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-01
Wyświetlona: 4361 razy