Administrator Aplikacji

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Warszawa Administrator

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, który jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną, poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko:

Opis stanowiska:
• Wspomaganie zespołu rozwojowego – utrzymywanie środowisk rozwojowych, systemu zarządzania kontrolą źródła, monitorowanie automatycznego budowania aplikacji
• Okresowa kontrola dzienników aplikacji
• Administracja aplikacji internetowej w technologii .Net
• Konfiguracja i usuwanie usterek serwerów aplikacji
• Rozwiązywanie problemów z dostępnością / wydajnością aplikacji

Wymagania:
• Znajomość konfiguracji serwerów webowych IIS 7+
• Znajomość aplikacji webowych, pracujących w architekturze warstwowej w zakresie architektury, opartej na usługach (SOA) oraz bazodanowej
• Znajomość Microsoft Windows Servers 2008/2012 (konfiguracja i usuwanie usterek)
• Podstawowa znajomość języków C#, T-SQL (umiejętność odczytania kodu, umiejętność tworzenia i realizacji odczytów)
• Angielski na poziomie dobrym (czytanie i rozumienie dokumentacji, porozumiewanie się z członkami międzynarodowego zespołu)

Oferujemy:
• Zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę
• Pakiet socjalny, w tym premię motywacyjną
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość współpracy z wiodącym dostawcą usług finansowych
• Atmosferę opartą na współpracy
• Możliwość rozwijania swej pasji w ramach grup zainteresowań

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl, z numerem referencyjnym CC16/ADMINAPLIK/WARSZAWA/SCIGANI/422.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-30
Wyświetlona: 4188 razy