Web Developer

praca it: etat dla Moxie Interactive Poland / Warszawa

Moxie Interactive Poland jest agencją interaktywną należącą do ZenithOptimedia Group

Poszukujemy osoby do pracy/współpracy na stanowisku Web Developer

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i tworzenie interfejsów użytkownika, aplikacji internetowych, rozwiązań back office
  • tworzenie elementów kodu oprogramowania, tworzenie stron i szablonów HTML
  • opieka nad serwisami internetowymi

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość HTML, DHTML, XHTML, XML, Java Script, CSS, Ajax
  • Bardzo dobra znajomość PHP, SQL
  • Udokumentowanego doświadczenie w budowaniu interfejsów i aplikacji webowych zorientowanych na użytkownika
  • Znajomość najnowszych trendów w projektowaniu na potrzeby mediów elektronicznych
  • Umiejętność optymalizacji grafiki na potrzeby internetu
  • Umiejętność obróbki materiału audio/video
  • Bardzo dobrej umiejętność prowadzenia i koordynowania projektów
  • Zorientowania na klienta komunikatywności i kreatywności
  • Doskonałej organizacji pracy, dokładności i sumienności
  • Umiejętność pracy w zespole i pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w największym w Polsce i jednym z największych domów mediowych na świecie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem:
praca@moxieinteractive.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Web Developer.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Oferty nie zawierające podpisanej klauzuli nie będą rozpatrywane. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-02-13
Wyświetlona: 4271 razy