Grafik 3D, Rigger, Modelarz postaci/tła

praca it: etat dla Entertainment & Licensing Management / Warszawa

Tagi: Softimage MAya 3D modelowanie animacja

Entertainment & Licensing Management Warszawa/New York

Poszukujemy osób na stanowisko grafika 3D, znających programy Softimage XSI oraz Adobe After Effects. Portfolio prosimy wysyłać na maila.

ELM (Entertainment & Licensing Management) is a Warsaw-based commercial and digital animation production company. We produce commercials and a variety of digital media for some of the best known entertainment and advertising companies.

Praca stała – Warszawa.

Praca dla Grafika 3D (XSI/Maya)

Strona Firmowa: http://elm1.com

ELM jest zlokalizowaną w Warszawie firmą zajmującą się komercyjnym wykorzystaniem animacji komputerowej. Produkujemy reklamy, filmy oraz inne media cyfrowe dla przemysłu rozrywkowego oraz agencji reklamowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko Grafik 3D, Rigger, Modelarz postaci/tła

Forma zatrudnienia: do uzgodnienia

Wymagania:
- znajomość programu Softimage XSI lub Maya
- znajomość Adobe After Effects będzie dodatkowym atutem
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (współpraca z zagranicznymi firmami)

Obowiązki:
- współpraca przy tworzeniu animacji komputerowych z wykorzystaniem w/w programów

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
- możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach w różnych technologiach i w różnych branżach
- świetną atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-16
Wyświetlona: 8479 razy