iOS Developer - Objective-C - Warszawa

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Warszawa

Tagi: iOS Objective-C

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnie wykonanych aplikacji mobilnych poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

iOS Developer – Objective-C – Warszawa

Zakres obowiązków:

- tworzenie aplikacji mobilnych na platformę iOS, pisanie kodu aplikacji, publikowanie aplikacji w AppStore

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość Objective-C
- znajomość zasad działania REST API
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- forma zatrudnienia B2B , umowa o pracę lub umowa zlecenie ( możliwość wyboru )
- pakiet szkoleń
- wynagrodzenie od 7 000 do 11 500 zł/netto

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-16
Wyświetlona: 4269 razy