Senior Java Developer

praca it: etat dla Inter-Permit Group Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Java

Dla naszego klienta, dużej, stabilnej firmy z branży ubezpieczeniowej, szukamy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Projektowanie systemów webowych w oparciu o AngularJS/JSF lub inny framework Implementacja zmian w systemach webowych Implementacja nowych funkcjonalności/zmiana już istniejących Naprawa błędów i usterek Dokumentowanie zmian Przeprowadzanie i dokumentowanie testów

Wymagania:

Ukończone studia o profilu informatycznym lub zbliżonym 4 lata doświadczenia jako programista Praktyczna znajomość serwisów typu direct lub serwisów transakcyjnych/bankowych (formularze osobowe bezpieczeństwo aplikacji, ergonomia interfejsu) Udział w dużych projektach jako samodzielny lub starszy programista Napisana samodzielnie lub jako technical leader średnia aplikacja w AngularJS/JSF Inicjatywa i wysokie zaangażowanie w wykonywane zadania Dobra organizacja pracy własnej Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów Chęć do nauki i rozwoju Dobre umiejętności komunikacyjne Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne Znajomość angielskiego umożliwiającą swobodną pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziane/dodatkowy atut:

Znajomość serwisów JAVA (np. Serwlety, Spring) JAXB, JAW-WS i JAX-RS Znajomość relacyjnych baz danych Doświadczenie z serwerem Tomcat Doświadczenie w pracy z użytkownikami

Oferujemy:

Pracę w dużej, stabilnej firmie na samodzielnym, wymagającym stanowisku, dającym szansę rozwoju zawodowego i osobistego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-10
Wyświetlona: 3912 razy