Starszy Programista PHP

praca it: etat dla VENE POINT / Lublin

Tagi: PHP symfony mysql

Opis stanowiska:

  • Rozwój nowego i autorskiego systemu E-commerce (sklep internetowy, system B2B, magazyn-faktury, wymiana danych poprzez WebAPI),
  • Współpraca z zespołem IT oraz zespołem sprzedaży w realizacji założonych celów.

Wymagamy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w PHP,
  • Znajomość Symfony,
  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript,
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem serwisów webowych,
  • Dobra znajomość relacyjnej bazy danych MySQL,
  • Olej w głowie i chęć do pracy ;)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niekorporacyjną przyjacielską atmosferę,
  • Możliwość ciągłego zdobywania doświadczenia,
  • Wynagrodzenie od 4000 – 6000 netto (umowa o pracę lub ekwiwalent na fakturze),
  • Praca w Lublinie lub Krasnymstawie (zwracamy koszty dojazdu),
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-06
Wyświetlona: 5295 razy