Project MAnager/ Kierownik Projektów

praca it: etat dla People Sp. zoo / Łódź

Tagi: Project Manager wdrażanie projektowanie

Naszym Klientem jest Citi Handlowy. Citi Handlowy to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, łącząca doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Stanowi integralną część globalnej sieci Citi – wiodącej instytucji finansowej na świecie. W tej chwili poszukujemy 2 osób na stanowisko Kierownika Projektu (Project Managera) do Centrum R&D.

W związku z dynamicznym rozwojem Citi planuje otworzenie Centrum R&D w Łodzi.

R&D będzie jednostką badawczo rozwojową pracującą nad rozwiązaniami dla Polski i innych krajów regionu w globalnej organizacji. Celem pracy nowego zespołu jest rozwój nowych produktów, w tym bankowości internetowej.

Opis stanowiska:

• Planowanie, monitorowanie, i realizacja projektów – wdrożeń nowych innowacyjnych rozwiązań IT dla klientów i jednostek operacyjno technologicznych Banku;
• Współpraca z jednostkami, które dostarczają produkty bankowe, współpracują bezpośrednio z klientami Banku, i regionalnymi grupami technologicznymi;
• Koordynacja wdrożeń;

Wymagania:

• Trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów;
• Doświadczenie w projektach budowy i rozwoju oprogramowania;
• Wykształcenie wyższe, preferowane IT o specjalizacji inżynieria oprogramowania;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Bardzo dobra umiejętność pracy zespołowej, opartej na partnerstwie i poczuciu odpowiedzialności, ukierunkowana na osiąganie zamierzony i zaplanowanych efektów;
Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

*Szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku
*Pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb
*Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
*Szerokie świadczenia socjalne
*Praca w międzynarodowym środowisku
*Możliwość wpływ na strukturę Centrum

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-06
Wyświetlona: 6086 razy