Administrator systemu

praca it: etat dla MindChili / Wrocław

Tagi: Administrator cloud amazon s3

MindChili to istniejąca od 2005 r. agencja interaktywna z Wrocławia. Współpracujemy od lat ze znanymi firmami, takimi jak Eurobank, Deutsche Bank PBC, Maspex Wadowice (marka Kubuś), Amica czy Telefonia Dialog.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
ADMINISTRATOR SYSTEMU

Miejsce pracy: biuro firmy we Wrocławiu.

Oferujemy:

-pracę w stabilnej agencji
-wsparcie firmy w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
-nowoczesne stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

-administracja serwerami opartymi na platformie Unix
-przegląd systemów pod kątem wydajności i planowania zasobów
-wsparcie techniczne dla działu developerów (wdrażanie, konfiguracja środowisk produkcyjnych, przekazywanie systemów z fazy projektowej do produkcyjnej)
-rozwiązywanie problemów i prowadzenie dokumentacji technicznej
-testowanie oraz dokumentowanie procedur typu „disaster recovery”

Wymagania:

-przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
-znajomość zagadnień związanych z administracją serwerów bazy danych MySQL

Dodatkowym atutem będą:

-doświadczenie w administrowaniu środowiskami rozproszonymi (np. serwery w chmurze Amazon)
-szkolenia/certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-02
Wyświetlona: 5922 razy