Analityka

praca it: etat dla IT Kontrakt / Warszawa

IT Kontrakt realizuje zaawansowane projekty informatyczne w Unii Europejskiej.
Nasz zespół tworzą eksperci najwyższej klasy.
Dołącz do nas już dziś.

Zadania:

  • Wsparcie w definiowaniu procesów biznesowych w oparciu o wewnętrzne narzędzia informatyczne (elektroniczne składanie wniosków i obiegu dokumentów)
  • Zbieranie, analizowanie i dokumentowanie wymagań
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych
  • Dokumentowanie projektów, systemów i procesów biznesowych
  • Aktywny udział w udoskonalaniu metodologii

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe informatyczne lub elektroniczne
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku analityka IT
  • Znajomość metodologii RUP i języka UML
  • Znajomość narzędzi RR i/lub IBM XDE
  • Techniczna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Pożądany profil MBTI: ISTJ lub ESTJ
  • Umiejętność trafnej analizy i opisu problemu
  • Komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność projektowania i analizy, kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność działania pod presją czasu oraz w warunkach stresu
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Wysokie zarobki i premie na poziomie UE
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szkolenia, wyjazdy integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2007-09-24
Wyświetlona: 4314 razy