Programista PHP / Drupal Developer

praca it: etat dla Deator / Warszawa

Tagi: PHP Drupal programista mysql

Deator – firma zajmująca się tworzeniem i utrzymaniem serwisów informacyjnych i portali internetowych poszukuje do swojego zespołu programisty PHP, posiadającego doświadczenie w budowie aplikacji opartych o framework DRUPAL.

Obowiązki:

- praca programistyczna w zespole projektowym
- rozwijanie wykonanych i praca przy nowych projektach
- tworzenie dokumentacji projektowej
- chęć poszerzania swojej wiedzy

Kandydaci na powyższe stanowisko powinni spełniać wymagania:

- bardzo dobra praktyczna znajomość systemu Drupal (minimum rok doświadczenia, umiejętność tworzenia własnych modułów)
- programowaniu w PHP 5 (OOP)
- praktyka w stosowaniu SQL
- podstawowa znajomość XHTML, CSS
- znajomość MySQL 5 i PostgreSQL
- umiejętność pracy z SVN

Mile widziane
- student ostatnich lat lub absolwent informatyki (lub kierunki pokrewne)
- poczucie humoru

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-28
Wyświetlona: 5151 razy