Programista PHP / HTML / JS

praca it: etat dla Sodigital / Kraków

Tagi: php html js programista css3 xml symfony sql java php5

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań internetowych oraz gier komputerowych, poszukuje osoby na stanowisko programisty aplikacji internetowych do swojego nowego projektu.

Oczekujemy:

doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem języka PHP5,
znajomości JavaScript/Ajax, HTML5, CSS3, XML,
znajomości metod projektowania baz danych i SQL,
znajomości programowania obiektowego.

Mile widziana znajomość:

systemu kontroli wersji Git,
Symfony framework,
frameworków javascript (AngularJS, Backbone, Undersource),
zagadnień z zakresu REST API.

Obowiązki pracownika:

tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem JavaScript, HTML5, CSS3, XML,
projektowanie i tworzenie baz danych,
tworzenie wysokiej jakości kodu w oparciu o określone wytyczne.

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-25
Wyświetlona: 4396 razy