Java Developer

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: Spring Hibernate JUnit JAXB JBoss CAS REST APIs system Unix/Linux

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm specjalizujących się w rozwiązaniach VOD, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Projektowanie nowej platformy zarządzania contentem video w architekturze SOA
• Transcoding plików video
• Współpraca z kilkoma zespołami z Polski i Szwecji

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość frameworków Spring, Hibernate, JUnit
• Znajomość JAXB, JBoss, CAS, REST APIs oraz system Unix/Linux
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Współpracę w międzynarodowych zespołach projektowych
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży VOD
• Elastyczne formy współpracy

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl, z numerem referencyjnym CC16/JD/KATOWICE/scigani.pl/335.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-20
Wyświetlona: 4364 razy