konsultant

zlecenia it dla Obiettivo Lavoro / Poznań

Tagi: KONSULTANT DS TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA

WYMAGANIA:

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność współpracy z klientami
• umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami i rozwiązywania problemów
• elastyczność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
• zaangażowanie i motywacja do pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• obsługa linii przychodzącej/wychodzącej
• udzielanie informacji klientom
• nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami

OFERUJEMY:

• pracę na umowę zlecenie
• elastyczny czas pracy – możliwość indywidualnego ustalania grafiku i dopasowania pracy do pozostałych zajęć (min. 20h/tydzień)
• wynagrodzenie w wysokości 8,80 zł brutto /h + premie
• szkolenie przed rozpoczęciem pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-22
Wyświetlona: 7004 razy