programista PHP / etat

praca it: etat dla Endorfine / Warszawa

Wymagamy:
- przynajmniej dwuletniego doświadczenia zawodowego
- doskonałej znajomości PHP 4 i 5
- doskonałej znajomości bazy danych MySQL
- dobrej znajomości XHTML / CSS / JavaScript
- doświadczenia w pracy z SVN
- doświadczenia w tworzeniu skalowalnych aplikacji
- samodzielności i kreatywności
- bardzo dobrej znajomości angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie w integracji projektów Flashowych z PHP (Flash Remoting / AMFPHP)
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji AJAX-owych
- umiejętność administrowania systemami FreeBSD/Linux

Zakres obowiązków:
- projektowanie, tworzenie i rozwijanie aplikacji internetowych
- tworzenie back-endu dla serwisów www

Oferujemy:
- adekwatne, zależne od doświadczenia wynagrodzenie
- pracę przy ciekawych projektach w przyjemnej atmosferze
- pracę w normalnych godzinach, bez siedzenia po nocach

Więcej informacji o nas: http://www.endorfine.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-02-09
Wyświetlona: 4328 razy