Młodszy specjalista ds. informatyki

praca it: etat dla MEUPL / Kraków

Tagi: Linux Lan Windows Support Programowanie

Międzynarodowa firma zajmująca się automatyką przemysłową, poszukuje pracownika (najlepiej student ostatnich lat) na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Informatyki w siedzibie firmy w okolicach Krakowa. Na początek umowa na pół etatu, z możliwością na cały etat.

Wymagania:

* Dobra znajomość systemów Linux, Windows Server 2008 * Bardzo dobra znajomość systemu Windows XP, Vista, 7 od strony administracyjnej * Umiejętności administracją sieci, konfiguracje routerów, adresacja IP * Podstawy języka SQL * Podstawy programowania

Zadania:

* Pomoc informatyczna użytkownikom firmy * Instalacje oprogramowania, konfiguracje drukarek * Dbanie o poprawność dzialania sieci informatycznej * Wspieranie działu IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-14
Wyświetlona: 8439 razy