Handlowiec

praca it: etat dla GLMPS - Motion Design Studio Kraków / Kraków

Tagi: handlowiec account manager

Oczekujemy:

· Doświadczenia w sprzedaży usług informatycznych
· Mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży systemów informatycznych np.: CRM, systemy bazujące na Saas
· Swobody w kontakcie z klientem: zarówno podczas pierwszych rozmów, jak i profesjonalnych prezentacji oferty
· Biegłości w komunikacji i negocjacji
· Dynamizmu i nastawienia na cel
· Rzetelności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
· Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
· Dobra znajomość rynku internetowego
· Determinacja w dążeniu do realizacji celów.
· Umiejętności handlowych i negocjacyjnych
· Nastawienia na osiągnięcie celu i dynamizmu w działaniu
· Umiejętność i doświadczenie w równoległym prowadzeniu kilku projektów i pracy pod presją czasu,
· Doskonała organizacja pracy,

Zakres obowiązków:
· Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
· Utrzymywanie dobrych, długotrwałych relacji z obecnymi Klientami
· Tworzenie prezentacji i ofert handlowych
· Prowadzenie negocjacji
· Doradzanie Klientom

Oferujemy:

· Ciekawą i odpowiedzialną pracę
· Dobrą atmosferę pracy
· Możliwość udziału w ambitnych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-13
Wyświetlona: 8061 razy