Programista JAVA

praca it: etat dla Cyclad / Opole

Tagi: Java HTML SQL

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:
• Tworzenie portletów
• Tworzenie aplikacji Java i apletów
• Definiowanie procesów biznesowych
• Prototypowanie portali
• Maintenance aplikacji J2EE

Wymagania stawiane pracownikowi:
• Minimum roczne doświadczenie w programowaniu obiektowym w języku Java
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie z Apache Tomcat/Jboss
• Podstawowe umiejętności poruszania się w systemie Linux, podstawy bash
• Praktyka w tworzeniu Portletów
• Znajomość Javascript/HTML/DHTML/XHTML/CSS/SQL/XML/XSLT
• Znajomość JSF/Struts/SVN/CVS/Eclipse/Ant/Maven2
• Praktyczna znajomość wzorców projektowych Java i J(2)EE
• Znajomość języka angielskiego umożliwiającej pracę z dokumentacją

Firma oferuje:
• Umowę o pracę
• Dobre warunki pracy w młodym lecz doświadczonym zespole
• Możliwość uczestniczenia w tworzeniu i rozwoju ciekawych oraz innowacyjnych projektów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-13
Wyświetlona: 5782 razy