New Business Manager

praca it: etat dla ATOM media interaktywne / Warszawa

Tagi: handlowiec new business manager

Zakres obowiązków:

* samodzielne pozyskiwanie nowych Klientów i zleceń * udział w negocjacjach biznesowych * doradztwo w zakresie doboru odpowiednich narzędzi marketingowych * nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami agencji * tworzenie prezentacji sprzedażowych

Wymagamy:

* minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji reklamowej lub interaktywnej * znajomości branży interaktywnej (e-marketing, ePR, e-commerce) i IT * samodzielności * komunikatywności i otwartości * dobrej organizacji pracy * znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

* prowizyjny system wynagradzania * umowa na pełny etat * telefon komórkowy i laptop

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-09
Wyświetlona: 5905 razy