Programista Ruby on Rails

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: programista ruby on rails

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Dla naszego klienta, świadczącego usługi IT na rynku ogólnoeuropejskim, poszukujemy Programisty Ruby on Rails.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obejmował udział w projektowaniu i implementacji aplikacji www tworzonych na potrzeby rozwijanego projektu. Aplikacje klienta wykorzystują Ruby on Rails oraz jQuery a także intensywnie komunikują się z bazami danych.

Wymagania stawiane pracownikowi:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne bądź studenci ostatnich lat
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Podstawowa znajomość RoR, jQuery, HTML oraz CSS
• Znajomość MySQL i/lub PostgreSQL (głownie w zakresie optymalizacji) będzie sporym atutem

Profil osobowy:
• Twórcze nastawienie
• Samodzielność w działaniu
• Kreatywność
• Dokładność

Firma oferuje:

• Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów z branży usług IT
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-07
Wyświetlona: 8252 razy